golebie-trojczak.pl

Hodowla gołębi pocztowych - Michał Trójczak
PZHGP Oddział 0452 Mińsk Mazowiecki, Okręg Warszawa

W życiu tak naprawdę liczy się pasja, czas i serce jakie jej poświęcamy.
Wzruszenia, radość, duma – to otrzymujemy robiąc to co kochamy.


W życiu tak naprawdę liczy się pasja, czas i serce jakie jej poświęcamy. Wzruszenia, radość, duma – to otrzymujemy robiąc to co kochamy.

Wróć do poprzedniej strony...


Strona główna


Witam. Jak już spora grupa hodowców wie w ostatnim czasie do hodowli doszło 3 bardzo wartościowe genetycznie gołąbie. Na najbliższe lata jako samiczka nr 1 w hodowli będzie pracowała córka AD x JANA – czyli 1. Nat. / 2. Int. Perpignan 2022 zarazem 7. Nat. Ace extr. LD x 1 Int. hens / 3 Int. Perpignan 2022. Linia braci czyli synów ,,Jef” – ,,Infinity” i ,,Possibility” cały czas zostaje jako wiodąca w hodowli. Aby umacniać geny tej rodziny we współpracy z Kolegą Arturem została sprowadzona córka ,,Jef”. Ponieważ temat WG nie jest mi obojętny z pośród dostępnych na aukcji córek zainteresowła nas tylko ta jedna – czyli połączenie Jef x matka 1. European i 3. Int acebird Pionier Club China 2020. Trzeci sprowadzony do hodowli gołąb we współpracy z Kolegą Krzysztofem to rodzony brat ,,Special One II” – jest to 4. Nat. Pau 2022, 7. Nat. Marseille 2022 ( 2 x powrót 1 dnia z 849 km i 947 km). Te dwa wyniki dają temu samcowi tytuł 1. As PIPA ranking ELD 2022.

Dodam jeszcze, że córkę Ada oraz pełnego brata Special One II łączy wiele przodków, ale dla mnie kluczowa jest tu super samica lotowa i rozpłodowa czyli ,,Britta Barcelona”. Więcej szczegółów oraz postępy w hodowli z wymienionymi wyżej ptakami już niedługo :):)

Dobry Lot


INFORMACYJNIE

Witam serdecznie na mojej stronie internetowej. Ważne informacje o mojej hodowli. Na dziś profil/preferencje swojego gołębnika określam biorąc pod uwagę dystans jako 300+. Punkt ciężkości mojej hodowli oparty jest na  ,,Infinity” i ,,Possibility” są to synowie gołębia o imieniu ,,Jef” – 1. Int Barcelona 2019r. Matką ich jest pełna siostra ,,Porsche 911”. Tak jak wielokrotnie wspominałem z determinacją pracuję nad tym, aby moja hodowla była znaczącą marka na długim dystansie w naszym kraju. Jestem głęboko przekonany, że tylko praca z ptakami wygrywającymi tak prestiżowe loty jak Barcelona w niedługiej perspektywie czasu przyniesie i mi znaczące rezultaty. Łączenie ,,Jef” x pełna siostra ,,Porsche 911” było długo analizowanym rozwiazaniem. Głównym celem było i jest stworzenie bardzo mocnego gołębnika zarodowego opartego na najlepszych asach sportu belgijskiego i holenderskiego. Gołębnika specjalizującego się w lotach 500 +. Myślę, że wraz z Kolega Grzegorzem Skoniecznym nie podążamy za trendami, my się staramy je kreować w naszym kraju. Możemy poszczycić się chyba nie przesadze jak napisze, że najlepszą kolekcją w kraju dzieci prestiżowych ptaków długiego dystansu znanych na cały świecie. Dla mnie ,,Infinity” i ,,Possibility” już po tym krótkim okresie rozrodu napawają mnie ogromnym optymizmem. Niesamowita witalność, ogólne zachowanie na gołębniku to z pewnością dobry zwiastun na przyszłość, a co dalej z tego wyjdzie ,,chwilę” musimy poczekać:):)

Więcej informacji oraz pochodzenie gołębi szczegółowo można prześledzić w zakładce ,,Gołębie Rozpłodowe”.

Dobry Lot


Dla stałych gości mojej strony w tym miejscu bedę informował o ewentualnych zmianach na stronie:):)

Pozdro

Galeria    – Gołębie rozpłodowe 04.05.2024r.
                – Ważne wydarzenia 23.10.2018.
Wyniki     – 29.12.2020r.
 


Rozmowa w TVP1

W sobotni poranek, 9 maja, miałem przyjemność odbyć rozmowę na temat naszej pasji w programie pierwszym telewizji polskiej. Zapraszam do obejrzenia „Dzień dobry w sobotę” – materiał o gołębiach pocztowych rozpoczyna się w 16. minucie nagrania.

>>> Link do nagrania TVP <<<


Michał Trójczak

Kontakt

Michał Trójczak

tel.: +48 603 401 206

e-mail: t.majku@op.pl

05-300 Królewiec
ul.Słoneczna 2Tu może być Twoja reklama...

Rozmiar max: 210px x 110px
Format: .jpg lub .gif


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 481133


Tłumaczenie


O stronie

Strona internetowa utworzona przez:
Stanisław Górski, tel. +48 782 647 937

Copyright © golebie-trojczak.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Strona główna  |  Wróć do poprzedniej strony  |  Zaloguj